Informace pro kutily

Dokumentace » Zvládne to každý


Maloobchodní prodej

V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů. Všechny jsou přírodního původu a mají velmi ojedinělé vlastnosti. Tím hlavním je MANTO PLATE ®, revoluční perlitová omítka. Tento produkt rázně mění vše, na co jste byli v oblasti sanací a izolací zvyklí. Dokonale izoluje a přesto je prodyšný, vzdoruje ohni i vlhkosti, přesto je zcela přírodní. Nyní již můžete zapomenout na neprodyšné a nepříjemné polystyrenové desky, tekuté penetrace a izolace, po jejichž nalepení či ukotvení ztrácí zdivo přirozenou prodyšnost. Přečtěte si o neuvěřitelných vlastnostech MANTO PLATE ® více!

Neváhejte a objednejte si vzorky nebo si vyžádejte podrobné informace, setkejte se s námi – veškeré kontakty naleznete zde.

Aplikace svépomocí

Dobré věci jsou jednoduché. Práce s produkty SAZUS ® není složitá a nevyžaduje vysoce specializované pracovní postupy. Při dodržení základních pravidel, která jsou uvedena u jednotlivých produktů v návodech k použití, můžete dosáhnout vynikajících výsledků. Nechte se také inspirovat fotografickým návodem krok za krokem níže.

Manuály

Návody k použití naleznete vždy na stránce s detailními vlastnostmi konkrétního produktu. Přehled všech produktů SAZUS ® naleznete zde. Pokud návod na stránce chybí, ještě jej připravujeme nebo momentálně aktualizujeme. Pro jakékoli informace nám můžete napsat nebo zatelefonovat, rádi Vám odborně poradíme.

Jak na to

Pravý panel

Rychlý kontakt


721 639 698

info@sazus.cz
www.sazus.cz

Vzorková prodejna


Vratislavova 33
Praha 2 – Vyšehrad

Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací