Informace pro profesionály

Dokumentace » Velkoobchod a odborný zájemce


Naše produkty

V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů. Všechny jsou přírodního původu a mají velmi ojedinělé vlastnosti. Tím hlavním je MANTO PLATE ®, revoluční perlitová omítka. Tento produkt rázně mění vše, na co jste byli v oblasti sanací a izolací zvyklí. Dokonale izoluje a přesto je prodyšný, vzdoruje ohni i vlhkosti, přesto je zcela přírodní. Nyní již můžete zapomenout na neprodyšné a nepříjemné polystyrenové desky, tekuté penetrace a izolace, po jejichž nalepení či ukotvení ztrácí zdivo přirozenou prodyšnost. Přečtěte si o neuvěřitelných vlastnostech MANTO PLATE ® více!

Izozek ® – produkty I naše další produkty mají výjimečné vlastnosti, ať už se jedná o omítky, nátěry či lepidla. Jejich kompletní přehled naleznete na stránce produkty.

Vaši zákazníci si zaslouží více. K čemu jsou izolace a sanace, které povrch jen uzavřou, takže zdivo pod ním nevysychá a vlhkost si rychle najde cestu ven jinudy? A to mluvíme jen o jedné ze šesti vlastností, které např. MANTO PLATE ® má. I vy si zasloužíte více. Používejte jeden materiál a jednoduchý postup místo komplikovaných, finančně i časově náročných aplikací. Ostatně, nyní, když u většiny výběrových řízení hraje rozhodující roli cena, je více než kdy jindy důležité ušetřit náklady a tak získat zakázku. Neváhejte a objednejte si vzorky nebo si vyžádejte podrobné informace.

Velkoobchod

Velkoobchodní podmínky na vyžádání.

Technické listy

Technické listy k dispozici u jednotlivých produktů, podrobnější info zašleme na vyžádání.

Manuály

Návody k použití naleznete vždy na stránce s detailními vlastnostmi konkrétního produktu. Přehled všech produktů SAZUS ® naleznete zde. Pokud návod na stránce chybí, ještě jej připravujeme nebo momentálně aktualizujeme. Pro jakékoli informace nám můžete napsat nebo zatelefonovat, rádi Vám odborně poradíme.

Prodejci

Vzoroková prodejna – Vratislavova 33, Praha 2 – Vyšehrad.

Paletový prodej – K Vypichu, Rudná.

Zásilkovou službou – celá ČR

Technické poradenství, školení a semináře

Jste stavební firma, zedník, projektant, kutil? Potřebujete pomoci? Rádi byste s našimi produkty pracovali opravdu odborně? Nejste si jisti postupy pro dodržení 2 leté záruky? Nebo vás zajímají jejich výjimečné vlastnosti a rádi byste se o nich dozvěděli více? Rádi Vám poradíme! Kromě individuálních konzultací je možné domluvit i školení nebo semináře pro více účastníků, spojené s praktickými ukázkami a možností vyzkoušení všech postupů.

Záruka 2 roky

Na většinu produktů SAZUS ® je poskytována záruka 2 roky. Podmínkou poskytnutí záruky je dodržení pracovního postupu a podmínek podle návodu k použití, který naleznete u každého produktu.

Pravý panel

Rychlý kontakt


721 639 698

info@sazus.cz
www.sazus.cz

Vzorková prodejna


Vratislavova 33
Praha 2 – Vyšehrad

Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací