Informace pro profesionály

Dokumentace » Velkoobchod a odborný zájemce


Naše produkty

V naší nabídce naleznete široký sortiment produktů. Všechny jsou přírodního původu a mají velmi ojedinělé vlastnosti. Tím hlavním je MANTO PLATE ®, revoluční perlitová omítka. Tento produkt rázně mění vše, na co jste byli v oblasti sanací a izolací zvyklí. Dokonale izoluje a přesto je prodyšný, vzdoruje ohni i vlhkosti, přesto je zcela přírodní. Nyní již můžete zapomenout na neprodyšné a nepříjemné polystyrenové desky, tekuté penetrace a izolace, po jejichž nalepení či ukotvení ztrácí zdivo přirozenou prodyšnost. Přečtěte si o neuvěřitelných vlastnostech MANTO PLATE ® více!

Izozek ® – produkty I naše další produkty mají výjimečné vlastnosti, ať už se jedná o omítky, nátěry či lepidla. Jejich kompletní přehled naleznete na stránce produkty.

Vaši zákazníci si zaslouží více. K čemu jsou izolace a sanace, které povrch jen uzavřou, takže zdivo pod ním nevysychá a vlhkost si rychle najde cestu ven jinudy? A to mluvíme jen o jedné ze šesti vlastností, které např. MANTO PLATE ® má. I vy si zasloužíte více. Používejte jeden materiál a jednoduchý postup místo komplikovaných, finančně i časově náročných aplikací. Ostatně, nyní, když u většiny výběrových řízení hraje rozhodující roli cena, je více než kdy jindy důležité ušetřit náklady a tak získat zakázku. A když ještě můžete nabídnout nadstandardní záruku 20 let? Neváhejte a objednejte si vzorky nebo si vyžádejte podrobné informace, setkejte se s námi – veškeré kontakty naleznete zde.

Velkoobchod

Veškeré naše produkty rádi a výhodně poskytneme i velkoobchodním partnerům. Více informací připravujeme, ale již velkoobchodní prodej již poskytujeme – pro více informací nám napište nebo zavolejte, veškeré kontakty naleznete zde.

Technické listy

Technické listy jednotlivých produktů připravujeme.

Manuály

Návody k použití naleznete vždy na stránce s detailními vlastnostmi konkrétního produktu. Přehled všech produktů SAZUS ® naleznete zde. Pokud návod na stránce chybí, ještě jej připravujeme nebo momentálně aktualizujeme. Pro jakékoli informace nám můžete napsat nebo zatelefonovat, rádi Vám odborně poradíme.

Prodejci

Seznam prodejců a partnerů – připravujeme.

Odborné články

Odkazy na odborné články, které by vás mohly zajímat – připravujeme.

Architekti a projektatni

Hledáme architekty a projektanty, kteří se zajímají o nové technologie a produkty. Vlastnosti výrobků SAZUS ® jsou tak výjimečné, že zcela změní Vaši práci v oblasti izolací a sanací. Navrhněte zákazníkovi dům, kde na izolacích ušetříte až 50%! Napište nám nebo zatelefonujte, domluvíme se na schůzce a všechny výjimečné vlastnosti našich produktů Vám nejen ukážeme, ale zároveň si je budete moci osobně vyzkoušet. Už jste se někdy dotýkali dvoucentimetrové vrstvy izolace, na kterou z druhé strany šlehá plamen o teplotě téměř 800° C? A skončilo to úrazem? Ano, pochopitelně. Protože ta izolace nebyla MANTO PLATE ®.

Technické poradenství, školení a semináře

Jste stavební firma, zedník, projektant, kutil? Potřebujete pomoci? Rádi byste s našimi produkty pracovali opravdu odborně? Nejste si jisti postupy pro dodržení naší nadstandardní 20 leté záruky? Nebo vás zajímají jejich výjimečné vlastnosti a rádi byste se o nich dozvěděli více? Rádi Vám poradíme! Kromě individuálních konzultací je možné domluvit i školení nebo semináře pro více účastníků, spojené s praktickými ukázkami a možností vyzkoušení všech postupů. Pro další informace se prosím obracejte na pana Zdeňka Pokorného.

Záruka 20 let

Na většinu produktů SAZUS ® je poskytována nadstandardní záruka 20 let. Podmínkou poskytnutí záruky je dodržení pracovního postupu a podmínek podle návodu k použití, který naleznete u každého produktu. Některé návody ještě aktualizujeme nebo připravujeme, v takovém případě nám napište nebo zatelefonujte a domluvíme se individuálně.

Pravý panel

Rychlý kontakt


721 639 698

info@sazus.cz
www.sazus.cz

Vzorková prodejna


Vratislavova 33
Praha 2 – Vyšehrad

Více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Více informací